Paveikslų čiuožėjas Kerriganas Nansis: biografija ir sporto karjera

Sportas ir fitnesas

Nancy Kerrigan yra garsus amerikietisčiuožėjas. Jis yra dvigubas žiemos olimpinių žaidynių laureatas, dvigubai laimėjęs pasaulio taurės medalius, taip pat laimėjo JAV čempionatą. Dėl nacionalinės rinktinės intrigų, prieš jį buvo užmuštas, kuris gali turėti įtakos ne tik sporto karjerai, bet ir apskritai sveikatai.

Biografinė informacija

Kerriganas Nansis gimė 1969 m. Mažameamerikietiškas miestas Woburn, Massachusetts. Mergaitė pirmą kartą bandė skates ir tapo jiems per 6 metus. Po dvejų metų ji pradėjo lankyti dailiojo čiuožimo treniruotes, o 9 metų ji pirmą kartą laimėjo vaikų varžybas.

Pirmasis būsimojo čempiono treneris buvo TeresaMartinas. Kai Nansi pasirodė 16 metų, jos naujoji mentorė buvo Denise Morrisay, kurią netrukus pakeitė Marija ir Ivy Scotwold. Šis treniruotės tandemas liko su Kerriganu iki savo sporto karjeros pabaigos.

kerrigan nancy atakos

1987 m. Kerriganas Nansy garsiai paskelbė saveJaunesniojo čempionate. 18 metų dailidės dviratininkas laimėjo tik 4 vietą, tačiau priverstas kalbėti apie save pirmaujančiais šio sporto ekspertais. Po 4 metų Nansy laimėjo bronzą JAV čempionate. Šis rezultatas leido jai dalyvauti pasaulio taurėje, kur Kerriganas vėl tapo trečiuoju.

Albertovilio olimpinėse žaidynėse-90, figūrėlė parodė vieną iš geriausių programų ir pelnytai laimėjo bronzos medalį.

Ataka sportininkui

Prieš olimpines žaidynes-94, viena iš labiausiaididelio masto incidentai dailiojo čiuožimo istorijoje. Už teisę dalyvauti konkurse iš JAV varžėsi Nancy Kerrigan ir Tonya Harding. Pastarasis, norintis atsikratyti varžovų, tapo sklypo partija.

nancy kerrigan ir ton kietėjantis

Shane Stant buvo pavesta atakuoti Nancy irpertraukti jos koją. Surasdamas sportininkę Detroiteje, užpuolikas užlipo ir nubėgo Nancy Kerrigan klubu klubo link. Ši ataka buvo tokia netikėta, kad niekas jo negalėjo sustabdyti.

Laimei už sportininkę, viskas kainuos tiksunkus mėlynes. Šis incidentas sukėlė labai garsų skandalą Amerikos ir pasaulio figūroms. Ironiška, kad Tonya Harding sugebėjo išvengti bausmės ir netgi atliko olimpines žaidynes, todėl rezultatas pasiekė tik aštuntą vietą.

Dėl šios žalos praleido JAV čempionatąčiuožėjas dar gavo kartu su savo nusikaltėlio nacionalinėje komandoje savo šalyje. Nansi Kerrigan galėjo visiškai atkurti savo formą ir laimėjo sidabro medalį olimpinėse žaidynėse Lillehammer, antra tik Ukrainos Oksana Baiul.

Asmeninis gyvenimas

Baigęs sportinę karjerą, Nansi vedė savo sporto agentą ir pagimdė tris vaikus: Matthew, Brian ir Nicole. Šeima gyvena Amerikos miestelyje Linfield.

kerrigan nancy

Kerriganas Nansis visiškai neatspindėjo dailiojo čiuožimo. Ji su malonumu priėmė kvietimą dalyvauti įvairiuose konkursuose, pavyzdžiui, "Ledo karuose" ir "Ledo čempionuose".

Fizinis čiuožėjas turėjo savo sportąperdavimas, taip pat veikė kaip komentatorius įvairiuose konkursuose. Kerriganas yra knygos apie dailiojo čiuožimo techniką "Artistry on the ice" knygos autorius. 2004 m. Nansi buvo pristatyta į Amerikos kino salę.