Garsus rusų gimnastis Aleksejus Nemovas: biografija ir sporto karjera

Sportas ir fitnesas

Aleksejus Nemovas yra vienas gimnastisgarsiausių Rusijos sportininkų. Per savo karjerą jis tapo keturių kartų olimpiniu čempionu, dar penkis kartus jis laimėjo pasaulio čempionatuose. Išėjęs iš sporto, aš pradėjau žurnalistiką.

Sportininko biografija

Aleksejus Nemovas, kurio nuotrauką galima pamatyti šiame straipsnyje, gimė 1976 m. Gegužės mėnesį mažame miestelyje Barashevo Mordovijoje. Netrukus jis ir jo motina persikėlė į Togliattą.

Per šešerius metus, ateityje olimpiniu čempionu buvo gimnastikos grupės, surengė garsus treneris Irina Shestakova. Po šešių mėnesių jis pateko į kitą mentorių - Pavelą Denisovą.

Nepaisant gero judesių koordinavimo, jauniNemovas negalėjo pasigirti gerų fizinių duomenų, todėl jis netrukus buvo perkeltas į kitą trenerį - Eugenį Nikolą. Būtent jis sugebėjo pamatyti tikrąjį Aleksejaus talentą.

Nemovui buvo labai sunku derinti intensyvius mokymus ir mokyklos veiklą. Dėl dažnų pravaikštųjų ir prastų rezultatų jis buvo priverstas pakeisti keletą vidurinių mokyklų.

alexey nems

Sporto karjera

Pirmą kartą Nemovas buvo kalbėtas 1989 m., Kai13 metų gimnazija laimėjo patikimą pergalę TSRS jaunimo čempionate. Nuo tada Aleksejus tapo nuolatiniu įvairių tarptautinių konkursų dalyviu, kuriame jis daug kartų laimėjo ne tik atskirų tipų, bet ir absoliučią klasifikaciją.

Pasaulio čempionatas 94 Dortmund gimnastas iškovojo aukso medalį komandinėse varžybose, o po metų Aleksandras Nemov laimėjo Vault ne pasaulio čempionatų sabae.

Olimpinėse žaidynėse Atlante sportininkas nuėjo įvieno iš konkurso mėgėjų statusas, iš kurio tikėtasi medalių. Ir trenerių ir gerbėjų viltis buvo pateisinta daugiau nei visiškai. Aleksejus Nemovas Atlantoje sugebėjo laimėti šešis medalius, tarp kurių buvo du auksai - komandinėse varžybose ir pagrindiniam šuoliui.

Sėkmingai kalbėdamas inter-olimpiniame laikotarpyje,Rusų gimnazija nuvyko į Sidnėjus besąlygiškai mėgstamą. Ir jis puikiai patvirtino savo padėtį, vėl tapo dvigubu olimpiniu čempionu - visoje aplinkoje ir pratybose ant skersinio. Be aukso medalių, Aleksejus laimėjo dar sidabro ir tris bronzos medalius Sidnėjuje.

Nemovo kalba 2004 m. Olimpinėse žaidynėse AtėnuosePirmiausia prisimenu garsų skandalą. Po rusų pasirodymo ant crossbar, kur jis atliko labai sudėtingus elementus, teisėjai pastebėjo, kad jis yra nepakankamai įvertintas. Salėje gerbėjai buvo labai pasipiktinę, jie protestavo garsiu švilpuku ir riaumojimu, kol Aleksejus Nemovas asmeniškai išėjo pas juos ir paprašė nusiraminti.

alexey nemov nuotrauka

Dėl šio skandalo, gimnazijoje trūkstapakėlė vidutinį įvertinimą, bet jis vis dar liko be medalių. Taip pat ir po šio incidento įvyko kai kurie teisėjų įvertinimai apie gimnastikos spektaklius.