MMA kovotojas Musa Khamanaev: biografija

Sportas ir fitnesas

Musa Hamanaev - rusų mišri kovotojasRusijos Federacijos kovos menų čempionas Brazilijos jiu-džitsu. Jis yra garbingas sporto meistras tarptautinės klasės Rusijos Federacijos laisvosios kovos. Pagal tautybę Musa Hamanaev čečėnija. Kovos aukštis - 170 cm, svoris - 65 kg. Jis atlieka šiuos stilius: MMA, kovos sambo ir laisvosios imtynės. Iki 2016 m. Rugpjūčio 20 d. Hamanayev grojo 21 rungtynes, 17 iš jų laimėjo (7 pralaimėjimai) ir 4 nuostoliai (1 naikutė). Jis taip pat tapo MMA turnyrų serijos "M1-Challenge" serijos čempionu.

Musa Hamanaev

Biografija ir pažinimas kovos menų

Gimė 1987 m. Spalio 14 d. Grozno mieste(Čečėnijos-Ingušijos respublika, TSRS). Išaugo aktyvus ir mobilus vaikinas. Po šešerių metų jis įstojo į bokso sekciją, tačiau po kurio laiko jis pakeitė sporto discipliną į laisvąsias kovą. Musa Khamanaev parodė gerą streiko techniką ir apsaugą. Jau 15 metų jis jau buvo priešintis 25 metų profesionalams. 2006 m. Musa pateko į vietinį politechnikos universitetą, kur jis pradėjo daryti išsamią kovą su sambo ir susitiko su daugeliu šio sporto trenerių ir specialistų. Praėjus keleriems metams, jis laimėjo čempionatą Rusijos Federacijoje kovos sambo, o po metų jis laimėjo pasaulio čempionatą. Čia Musa Khamanaevas sugebėjo laimėti konfrontacijoje su dabartiniu pasaulio ir Eurazijos čempionu Rustam Habilov.

Kovoti Musa Hamanaev

Čempiono pavadinimas

2012 m. Lapkričio mėn. Laimėjusi kovą suVokietijos Daniel Weichel, Hamanaev buvo paskelbtas turnyro "M-1 Challenge" čempionu. Šioje konfrontacijoje jis sėkmingai perdavė priešininką į žemę, o po kelių sekundžių jis atliko skausmingą treniruotę, pavadintą kulno kablys, kuri perskaičiuojama kaip sukimas kulna. Vėliau jis turėjo ginti savo čempiono titulą. Šįkart Musa Khamanayev kovojo su Niko Puhakka prieš suomį, jį nugalėjęs.