FC "Mohammedan" (Kalkuta, Indija)

Sportas ir fitnesas

Futbolas yra vienas iš labiausiai žinomų irBendrosios sporto šiuolaikinės. Tačiau nedaugelis futbolo gerbėjų mėgsta, pavyzdžiui, Indijos čempionatą. Visų akys ant pagrindinių čempionatų tokių šalių kaip Ispanija, Vokietija, Anglija ir Italija, - ir, žinoma, didžiųjų turnyrų, tokių kaip Čempionų lygos ir Europos lygos.

Tačiau, jei atidžiai stebėsite sistemąčempionatai Indijoje, jūs galite pamatyti daug nuostabių ir įsimintinų dalykų. Vienas iš jų yra tokio miesto, kaip Kalkuta, čempionatas. Indija turi standartinę sistemą čempionatuose, tačiau atskirai nuo jo šiame mieste šeimininkai savo turnyrą. Ir tai yra viena iš seniausių pasaulyje. Taigi jūs tikrai turėtų žinoti apie tai, kas vyksta futbolo pasaulio miestas, kaip Kolkata.

Indija davė pasauliui klubą "Mohamedanas"Šiek tiek girdėję šiuolaikiniai futbolo gerbėjai, tačiau jis taip pat yra vienas seniausių klubų, kuris vienu metu buvo vienas iš stipriausių Indijoje ir vis dar yra vienas labiausiai gerbiamų.

Garsiausias klubas

Kolkata Indija

Futbolo klubas "Mohammedan" (Kalkuta, Indija)yra vienas garsiausių ir populiariausių visoje šalyje, jis taip pat yra susipažinęs su daugeliu futbolo gerbėjų pasaulyje. Šio klubo istorija prasideda dar 1891 metais, tai yra seniausia šalyje, ir tai yra pirmą kartą legendinis laimėjo čempionatą Kalkuta, apie kuriuos daugiau informacijos bus toliau svarstomas istorijos komanda. Kaip dauguma klubo, jis tapo visų šalyje futbolo mados ir turėjo didelę įtaką jo tolesnio vystymo Indijoje. Deja, iki šiol buvusios šlovės buvo užmirštas ir futbolo terminų FK "musulmonas" (Kalkuta, Indija) yra ne geriausios būklės.

Sėkmės

Indijos kalkutos čempionatas

Kokios sėkmės jūsų neįtikėtinai ilgaiistorija turi šį klubą? Atsižvelgiant į tai, kad šalies sporto istorijoje vyko įvairūs regioniniai ir nacionaliniai puodeliai, beveik kiekvienas iš jų "Mohamedanas" laimėjo bent vieną kartą. Tačiau jei mes kalbėsime apie prestižinį šalies trofėjus, kurį laimėjo Indijos čempionato futbolo čempionatas, tada jis nepasiliko komandai. Be to, "Mohamedanas" net negalėjo laimėti antroje lygoje - didžiausias laimėjimas buvo įėjimas į Pirmąją lygą iš antrosios vietos.

Bet jei atkreipsite dėmesį į tai, kas išdėstyta aukščiauČempionatas Calcutta, čia ši komanda turėjo rimtą sėkmę. Deja, Mohamedanas negalėjo tapti laimėtojo laimėtojų skaičiaus čempionu, bet tai klubas, kuris pirmą kartą 1934 m. Pirmą kartą laimėjo šį turnyrą istorijoje. Nuo tada jis pelnė vienuolika pergalių, kurių paskutinė data yra 1981 m.

Devyni kartai komanda nutraukė žingsnį nuopergalės, o paskutinis kartas buvo 2016 m., tai yra paskutiniame šio turnyro atkarpoje - tada pats blogiausias Mohamedano priešininkas laimėjo Rytų Bengaliją. Tiesiog "East Bengal" yra rekordinis laimėtojas pergalių Kalkutos čempionate - jis gavo trofėjus 38 kartus. Tuo pačiu metu klubas vykdo aukščiausią Indijos lygą, kur praėjusiais metais užėmė trečią vietą. Žinoma, prestižiškiausias turnyras yra Indijos čempionatas, o Kalkutos lygos istorija yra draugiškas turnyras.

Naujausi "Mohammedano" rezultatai

Indijos Kalkutos lyga

Jei mes kalbame apie tai, kaip kalbėti paskutiniamedešimtmetį šis klubas, mes galime drąsiai pasakyti, kad nebijo visos Indijos. Kalkutos lyga net paskutinį kartą žaidėjams buvo pateikta labai ilgai. 2009 m. Klubas išplaukė iš viršutinio diviziono, ketvirtąjį ketvirtį žaidė antroje divizijoje. Tuo pačiu metu, 2013 m. "Mohamedanas" užėmė trečią vietą, sustabdydamas žingsnį įeiti į Pirmąją lygą, o 2014 m. Užėmė antrą vietą ir įsiveržė į prestižinį nacionalinį čempionatą.

Tačiau ten jis ilgai neliko - pirmojojeSezonas paėmė komandą 13 vietą ir grįžo į antrą lygą. Likusieji dveji metai klubas čia ir praleido, tačiau neturėjo galimybės grįžti į aukščiausią lygį. Kaip jau suprato, svarbiausias tokio sporto, kaip futbolo, Indijos čempionatas, turnyras. Kalkutos lyga nėra tokia svarbi sporto turnyro požiūriu, tačiau vis tiek verta apie tai atskirai pasakyti. Apskritai, verta daugiau detaliau pasakyti apie pati Indijos futbolo sistemą.

Indijos super lenktynės

futbolo čempionatas Indija Calcutta

Šis turnyras yra jauniausias ir daugiau.tiesiog atitinka šiuolaikinio futbolo dvasią, kaip visiškai komercinę. Ji buvo sukurta 2013 m., Kai teisė į aštuonias komandas, kurios turėjo dalyvauti šiame turnyre, buvo parduotos Amerikos ir kitiems verslininkams aukcione. Iš karto nusipirkę komandą, į juos atėjo stiprių žaidėjų, kurie anksčiau buvo reikšmingi Europos futbolo duomenys. Atsižvelgiant į tokį nedidelį turnyro dydį, tik keturi turnyrai yra žaidžiami standartiniame čempionate. Po to žaidžia rungtynių etapas, kuriame nustatomas nugalėtojas. Iki šiol iki šiol buvo žaidžiami tik du čempionatai - 2014 m. Iš Kalkutos atletiko klubas laimėjo, o 2015 m. Laimėjo Chennaiinas.

Nacionalinė futbolo lyga

Indijos Kalkutos čempionato turnyras

Tačiau Indijos superliga nėra pirmaujantišalies turnyras - kritikuojamas, nes jo sezonas yra per trumpas, o jo tikslas yra ne Indijos futbolo plėtra, o finansinis pritraukimas. Pagrindinis turnyras yra I-League, tai yra Indijos čempionatas. Būtent šis turnyras tapo lyderiu toje šalyje, kurioje futbolas anksčiau buvo sukurtas tik mėgėjų lygmeniu. Šis turnyras vyko nuo 1996 m., Tačiau tada jis buvo pavadintas Nacionaline futbolo lyga, nors, nors ir buvo įsteigta vietos futbolo federacijos, jis vis dar išliko pusiau profesionalus.

Jau 1997 m. Buvo pridėtas antrasis skyrius, o 2009 mŠiame formate turnyras egzistavo beveik dešimt metų. 2006 m. Buvo pridėtas trečiasis skyrius, tačiau jau tada atsirado minčių apie pasaulinę pertvarką, o 2007 m. Nacionalinė futbolo lyga nustojo egzistuoti, kad atitektų pirmajam profesionalų futbolo turnyrui.

Indijos čempionatas

futbolo indijos čempionatas Calcutta turnyras

Pirmasis nugalėtojas buvo klubas "Dempo", kuris 2006 mKaip rezultatas, jis jau laimėjo tris trofėjus ir yra čempionas, nes britų "Churchill", "Bengaluru" ir "Mohun Bagan" klubai iki šiol laimėjo tik du kartus. Turnyro formatas nesikeičia vieneriems metams - bet koks elementas nuolat keičiasi, nuo smulkiausių detalių iki čempionato komandų skaičiaus. Dabar 11 rungtynių tarpusavyje žaidžia be žaidimo etapo. Geriausi komandos eina į Azijos taurę, o kai kurie gauna galimybę patekti į Azijos Čempionų lygą, tačiau iki šiol yra keletas klubų, kurie atitinka turnyro formą.

Antroji lygos

Kalbant apie antrąją lygą, tai yra turnyras, kuriamepašalintos silpniausios Indijos čempionato komandos - ir iš kur stipriausi antrojo lygos klubai ateina į Indijos čempionatą. Būtent čia minėtas "Mohammedanas" jau atlieka.

Čempionatas Calcutta

Tačiau labiausiai puikus turnyras, kuris galipasigirti Indija - čempionatas Calcutta. Jo rezultatų suvestinė yra daugiau nei įdomu, nes jame dalyvauja daugiau kaip šimtas klubų iš tokio Indijos miesto, kaip Kalkuta. Tai yra vienas iš seniausių futbolo turnyruose, nes jis vyksta nuo 1989 m.

Kaip Indija žaidžia futbolą? Kalkutos čempionatas, kurio pozicija yra gana sudėtinga, yra puikus pavyzdys. Dabartiniame čempionate yra šeši skyriai, o pirmasis ir paskutinis iš jų suskirstyti į dar du padalinius. Kiekviena iš jų vaidina 10 ar daugiau komandų, kurios pirmą kartą sezono pusę praleidžia bendroje lentelėje, kuri galiausiai padalija į dvi dalis. Pirmąjį pusmetį antroji sezono dalis skiriama kovai už čempionatą, o antroji - bandoma ne skristi į žemesnį rajoną. Įdomus faktas yra tai, kad nuo 1982 m. Aukščiausiame skyriuje laimėjo tik du klubai - Rytų Bengalija ir Mohun Bagan.