"Profesijos pasirinkimo problema" - moksleivių esė (USE)

Išsilavinimas:

Mokykloje ir programoje yra įvairių uždaviniųreikalavimai. , Esė (EEG) "Pasirenkant profesiją problema", gali reikėti atlikti dėl įvairaus amžiaus vaikų darbą. Tėvų užduotis papasakoti savo sūnų ar dukterį, kaip tinkamai ir kokia tvarka išreikšti savo mintis gauti padėką ir pagyrimų iš mokytojo.

profesijos pasirinkimo problema

Kaip parengti rašymo planą

"Profesijos pasirinkimo problema" (esė, USE) gali būti parašyta pagal tokį planą:

  • Įvadinė dalis. Turėtų trumpai apibūdinti darbo esmę ir pasakyti, ką bus aptariama perduodant.
  • Pagrindinėje dalyje išsamiai apibūdinkite savo profesijos pasirinkimo problemos priežastis ir nurodykite savo mintis apie būsimos profesijos pasirinkimo parametrus.
  • Esė užbaigiant turėtų būti išvados, kurios bus papasakotos apie tai, kaip neklysti pasirinkus pareigybę, kad vėliau nebūtų apgailestauju.

Toks planas padės atskleisti tokią temą kaip"Profesijos pasirinkimo problema" (sudėtis, USE). Laikydamasis teisingo rašymo tvarkos, studentas nepraleidžia svarbių dalykų ir išsamiai išreikš savo mintis.

"Profesijos pasirinkimo problema" - esė (USE), trumpa versija

Nebūtina nurodyti savo nuomoniųilgi pasakojimai. Galite trumpai apibūdinti mintis, nepraleidžiate pagrindinės darbo idėjos. Kai mokytojas, kuris dėsto rusų kalbą, esė "Profesijos pasirinkimo problema" prašo parašyti namuose (kaip namų darbus, o ne esė apie USE), tai gali būti tokia:

"Iki šiol dažnai girdi,kaip sunku pasirinkti tinkamą biurą visavertei ateičiai. Manau, kad pagrindinė problema yra trečiųjų šalių įtaka pasirinkimui. Tėvus labiausiai pasirenka prestižiški ir paklausūs fakultetai. Šiuo atveju ne visada atsižvelgiama į atvykstančio asmens nuomonę.

Pasirinkite profesiją, kuri iš tikrųjų yraatsineškite malonumą, turite suprasti save. Visų pirma, jūs turite apsvarstyti, kokią poziciją norėtumėte skirti savo gyvenimui. Darbas, kaip žinoma, turėtų prašyti ir įkvėpti. Štai kodėl turėtumėte apsvarstyti, kokia yra jūsų širdis. Nė viena profesija nepateiks norimo, jei pareigos bus vykdomos jėga, be uolumo ir entuziazmo.

Asmeniškai, kai aš pasirinkti savo profesiją, aš planuoju su tėvais aptarti savo interesus. Esu įsitikinęs, kad mama ir tėtis bus malonu padėti savo šaliai ir mano noras. "

Rusijos kompozicija profesijos pasirinkimo problema

Toks esė, nepaisant jo griežtumo,perteikia pagrindinę idėją, kuri turi būti nurodyta istorijoje. Toks darbas gali būti rašomas ne tik kaip namų darbas, bet ir kaip egzaminas.

Išplėstas esė-samprotavimas "Profesijos pasirinkimo problema" moksleiviams

Yra mokiniai, kurie nori išsamiai pristatyti savo mintis. Joms "Profesijos pasirinkimo problema" (esė, USE) gali būti tokia:

"Labai svarbu pasirinkti tikrą pašaukimą. Kartais žmogus negali nuspręsti, kokį verslą jis nori skirti savo gyvenimui. Tai yra nesusipratimas savęs, kuris yra pagrindinė priežastis, dėl kurios profesijos pasirinkimas tarp pasaulio gyventojų.

profesijos pasirinkimo problema

Aš turiu gyvą pavyzdį, kai dėl neteisingožmogus švaistė didelį savo gyvenimo laikotarpį. Mūsų kaimynas visą savo gyvenimą, pradedant mokyklos biuru, labai mėgo piešti. Talentas buvo pastebimas ankstyvame amžiuje. Dėl tam tikrų priežasčių, kai atėjo laikas įstoti į institutą, tėvai jam pasirinko Ekonomikos fakultetą. Norėdami rasti padorų darbą, kaimynas nusprendė tapti buhaltere. Skaičiai, skaičiavimai, ataskaitos - visa tai smarkiai nukrito ant žmogaus pečių. Jis šioje srityje nematė, todėl dažnai susidūrė su problemomis veiklos procese. Vakarais jis toliau rengė.

Kai buvo įvykis, kuris jį pavertėgyvenimas. Įmonėje, kurioje dirbo buhaltere, jie paskelbė talentų konkursą. Nepamirškęs, vyras atnešė geriausią savo darbą. Visi darbuotojai buvo sukrėstas nuostabiais kūriniais. Vienas iš jo kolegų dirbo "Baguette" dirbtuvese ir ieško gero menininko, kuris skatintų ir organizuotų parodas visame pasaulyje. Tada atvyko mūsų kaimyno buto valanda. Žmogus pasikeitė. Jis visada šypsosi, jo akys rodo įkvėpimą ir uolumą siekti tikslų. Nenuostabu, nes žmogus turėtų daryti tai, kas jam patinka, tik tada jis pasiekia aukščiausią.

Įkvėpęs istorijos, supratau, kad tai nebuvojums reikia eiti apie tėvus ir senelius. Žinoma, jie nori mums geriausio. Nepaisant to, mūsų nuomonė turėtų būti lemiama. Jei yra talentų ir pomėgių, tuomet, pradedant nuo jų, turite pasirinkti būsimą profesiją. Lažybos dėl prestižinių fakultetų nepadės nieko gero, jei žmogus nepatinka daryti tai, ko reikalauja profesija. "

Ši esė tinka mokyklinio amžiaus vaikams. Išplėstas, su gyvenimo pavyzdžiais, jis leis jums gauti gerą įvertinimą ir visiškai išreikšti savo mintis.

Komentarai (0)
Pridėti komentarą